» Firma i jej misja

FIRMA I JEJ MISJA

Spółka AS-TECH specjalizuje się w produkcji maszyn i urządzeń na zamówienie dla przemysłu i usług. Wykonujemy projekty związane z wytwarzaniem i montażem specjalistycznych konstrukcji stalowych, aluminiowych, KO, szklanych, mieszanych.

 

Jeszcze przed założeniem spółki powstał pomysł zbudowania niespotykanej w kształcie i grzałki przepływowo-kołnierzowej. Tak narodził się projekt, który dziś prezentujemy Państwu – Electric Power/EP.

 

W roku 2016 został zbudowany i zainstalowany pierwszy testowy kocioł elektryczny z grzałkami o niskiej mocy 3KW, po nim przyszły kolejne mocniejsze wersje.
Na początku lutego 2019 roku został złożony w naszym imieniu wniosek o zastrzeżenie wzoru użytkowego w Biurze Patentowym – W.128018.

 

W roku 2018 podpisaliśmy umowę na realizacje programu GtB na rok następny, który obejmuje promocję naszego produktu nie tylko w Polsce, ale również w Rosji, i Białorusi.

ELECTRIC POWER/EP

to rozwiązanie ograniczające do absolutnego
minimum wykorzystywanie palnych źródeł ogrzewania.
Kotły paleniskowe wymagają stałej obsługi, absorbują czas jego użytkowników, narażają otoczenie na systematyczne jego zatruwanie, źle wpływają na nasze zdrowie oraz stan środowiska naturalnego.
Uważamy, że stosowanie elektryczności, jako głównego źródła ciepła jest nie tylko
konieczne, ale przede wszystkim możliwe, a przy zastosowaniu kotłów EP –
ekonomiczne!
Prąd, jest najprostszym w obsłudze i najczystszym źródłem ciepła w naszych domach, mieszkaniach i biurach. Energia elektryczna dostarczana jest dziś do każdego zakątka kraju. Możemy obejść się bez gazu, węgla, oleju opałowego, ale bez prądu już nie!
Do tego wszystkiego dodajmy możliwość zainstalowania fotowoltaiki i wyprodukowanie „własnego” prądu, który spożytkujemy przede wszystkim na własne potrzeby – niezależność energetyczną mamy więc w zasięgu ręki!
Naszą misją jest pokazanie i rozpropagowanie EP, bo wierzymy, że odmieni to na dobre życie nas wszystkich.

 

Do naszej oferty dołączyliśmy również inne rozwiązania takie jak pompy ciepła, fotowoltaikę i panele solarne. Mają one w sposób kompleksowy zaspokoić potrzeby naszych Odbiorców w zakresie ogrzewania domów i wody użytkowej.